ویدئوها

نمایشگاه HDL در دبی

امتیاز به این مطلب
(0 رأی)

مقدمه ای بر معرفی نمایشگاه Intersec 2016

نمایشگاه سیستم های حفاظتی و نظارتی InterSec 2016، طبق سنت هرساله از تاریخ 27 تا 29 دی ماه سال جاری در شهر دبی کشور امارات برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه که به جرات یکی از مهمترین نمایشگاه های سالیانه در این عرصه است، به ۳ دلیل برای کمپانی های برتر دنیا حائز اهمیت می باشد.
اول اینکه بازار خاورمیانه یکی از بکرترین و مهمترین بازارهای سیستم های نظارتی و حفاظتی بشمار می رود و رشد سالیانه آن بیشتر از نقاط دیگر دنیا است.
دلیل دوم اینکه همزمان با شروع سال جدید میلادی، همگان در انتظار رونمایی از محصولات و فناوری های جدید و همینطور آشکار شدن استراتژی کمپانی های برتر، برای ادامه سال هستند.
سومین دلیل هم که امسال نمود بیشتری نسبت به سال های گذشته دارد، شرایط نامساعد امنیتی خاورمیانه است.
همین ۳ دلیل کافیست که کمپانی ها برای حضور در اینترسک 2016 از یکدیگر پیشی بگیرند!
پیشبینی می شود شاهد ارائه مدل های 2016 از فناوری های جدید کمپانی ها مانند دوربین ها و ذخیره سازهای HDCVI GenII از داهوا، Turbo HD از هایک ویژن، دوربین های AHD، دوربین های نظارت شهری جدید اکسیس از جمله دوربین Q1635 و دوربین های مجهز به سنسور جدید سونی Xarina از سوی برندهای مختلف باشیم.
نباید از یاد ببریم که فناوری ها و محصولات خانه هوشمند و سیستم های حفاظت الکترونیک نیز خصوصا با توجه به شرایط نامساعد امنیتی منطقه، یکی از مهمترین قسمت های نمایشگاه امسال خواهند بود که آسا-ابلوی، هانیول،HDL، سوپرما و کمپانی های چینی و کره ای، به شدت برای آن دندان تیز کرده اند!
در غرفه HDL، یکی از برترین برندهای هوشمند سازی ساختمان در دنیا، تمامی نمایندگان HDL حضور خواهند داشت و شما میتوانید آخرین محصولات این برند را در این غرفه مشاهده نمایید و با مدیران ارشد HDL در دنیا با زبان بومی خودتان تعامل داشته باشد.
منتظر دیدار شما در غرفه ی HDL در این نمایشگاه هستیم. (سالن 1، غرفه ی 1C12-)
روزهای داغی برای سیستم های نظارتی حفاظتی پیش روست.. شاد باشید.

 

بازدید: 1496 بار

رسانه