هوشمندسازی دانشگاه نوشیروانی بابل

قبلی

هوشمندسازی دانشگاه نوشیروانی بابل

همین الان امتیاز بده!
0.0/5 (0 رأی)

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل یکی از دانشگاه‌های فنی و مهندسی دولتی وابسته به وزارت علوم ایران واقع در شهربابل، استان مازندران می‌باشد. این دانشگاه دارای پنج دانشکده و حدود شش هزار نفر دانشجو می‌باشد که یک چهارم دانشجویان آن در مقطع تحصیلات تکمیلی و بقیه دانشجویان در مقطع کارشناسیمشغول تحصیل می‌باشند. دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال ۱۳۹۴ توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در رده‌بندی دانشگاه‌های صنعتی ایران، پس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، صنعتی اصفهان و صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، رتبه ششم را کسب کرد.

در سال 1395 ، به منظور بهینه سازی انرژی و ارتقا سطح امکانات دانشگاهی ، سیستم های هوشمند متعددی در این دانشگاه توسط شرکت HDLنصب گردید وتاپایان سال به بهره برداری خواهند رسید. این پروژه با متراژ ۵۴۴۰ متر مربع در ۵ طبقه ، اعمال شده است که طبقه همکف تا چهارم مربوط به کلاس های درس و اتاق پرسنل و طبقه چهارم مربوط به اتاق اساتید میباشند.

امکانات سیستم BMS این دانشگاه به شرح زیر است:

  • کنترل روشنایی کل فضاها
  • کنترل سرمایش و گرمایش از طریق کلید هوشمند
  • کنترل چراغهای راهرو ها توسط سیستم هوشمند به وسیله سنسور های هوشمند
  • کنترل بر اساس منطق زمانی
  • کنترل و مانیتورینگ تمامی ایتم ها توسط نرم افزار ایریدیوم

با بروزترین اخبار ما در فضاهای مجازی همراه باشید.

Instagram App Large May2016 200Logo google 2015facebook icon basic round social iconset s icons 7Telegram Messenger

مکان: شهر بابل
زمان اجرا: 1395
خدمات انجام شده: کنترل روشنایی کل فضاها کنترل سرمایش و گرمایش از طریق کلید هوشمند کنترل چراغهای راهرو ها توسط سیستم هوشمند به وسیله سنسور های هوشمند کنترل بر اساس منطق زمانی کنترل و مانیتورینگ تمامی ایتم ها توسط نرم افزار ایریدیوم
مجری طرح: شرکت مهندسی خانه هوشمند پنگان نمایندگی شهر آمل
No Internet Connection