هوشمندسازی ساختمان اداری و کترینگ هواپیمایی آسمان

قبلی

هوشمندسازی ساختمان اداری و کترینگ هواپیمایی آسمان

همین الان امتیاز بده!
0.0/5 (0 رأی)

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در ۳۰ کیلومتری تهران، در حوزه اداری و سیاسی شهرستان ری میان بزرگراه تهران-قم در یک سایت ۱۴ هزار هکتاری قرار گرفته‌است. این فرودگاه به‌عنوان جایگزین فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طراحی گردید که اکنون در داخل بافت شهر تهران قرار گرفته‌است. فرودگاه امام توسط شرکت فرودگاه‌های کشور اداره می‌شود و مرکز فعالیت شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان، قشم، کاسپین، تابان و زاگرس است. تا سه سال پیش فرودگاه امام خمینی میزبان بیش از ۴۰ شرکت هواپیمایی بوده که با بیش از ۷۰۰ پرواز هفتگی تهران را به شهرهایی در بیش از ۳۰ کشور جهان متصل می‌کنند.

دفتر مرکزی HDL ایران در یک سال اخیر ،کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش واحد کترینگ پروازهای آسمان واقع در فرودگاه امام خمینی  و کنترل هوشمند دما و روشنایی ساختمان هواپیمایی آسمان واقع در فرودگاه مهر آباد را،  راه اندازی کرده است و پشتیبانی می کند.

امیدواریم بتوانیم با علم روز متخصصین مجرب در عرصه هوشمندسازی ساختمان ،به روند و سرعت پیشرفت فناوری های جدید کشورمان کمک کنیم و بهترین خدمات پس از فروش را برای هموطنان عزیزمان عرضه داریم.

با بروزترین اخبار ما در فضاهای مجازی همراه باشید.

Logo google 2015facebook icon basic round social iconset s icons 7Telegram MessengerInstagram App Large May2016 200

 

 


مکان: فرودگاه امام خمینی (ره) تهران
زمان اجرا: تابستان 1396
خدمات انجام شده: کنترل هوشمند سیستم سرمایش و گرمایش واحد کترینگ پروازهای آسمان ، کنترل هوشمند دما و روشنایی ساختمان هواپیمایی آسمان
مجری طرح: دفتر مرکزی HDL ایران
No Internet Connection