در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

97 07 17 Heilan horse به تازگی موزه ی هنر Heilan Hosre جایزه ی IES Merit برای طراحی شگرف خود در خصوص مبحث روشنایی را از IESNA دریافت نموده است.
جایزه ی IES Merit یکی از سه جایزه ی بزگ طراحی روشنایی در جهان است و آنچه که این پروژه را برای دریافت این جایزه ی بزرگ قدرتمند ساخته، سیستم کنترل روشنایی هوشمند HDL می باشد.
6 ناحیه روشنایی در این موزه وجود دارد. تلاش تیم طراحی برای این 6 ناحیه، طراحی افکت های روشنایی گوناگون بر اساس فرهنگ های متنوع باستانی بوده که همگی یادآور تاریخ و هنر و حس جالب توجهی است که به بیننده القا میکند.
برای مثال جانمایی لامپ ها در دیوار و ردیفی از نور افکن ها برای روشنایی غارها، و نورافکن های کوچک در زاویه های متفاوت برای نمایش آثار هنری در ویترینها و شدت روشنایی وتراکم لامپها برای انعکاس نمایش نواحی مورد نظر به کار گرفته شده است.
سیستم کنترل اتوماسیون HDL باعث شده تا کنترل روشنایی کل موزه بسیار آسان تر شود. علاوه بر کنترل چندگانه ی لامپ ها و تغییر سناریوها در یک پنل، امکان کنترل روشنایی توسط گوشی همراه  نیز میسر گردیده است که این امر میتواند به صورت گسترده کارایی و مدیریت موزه را بهبود بخشد. خواسته ای که در تمامی اماکن عمومی برای ارائه بهترین خدمات و طراحی زیبایی و جذب بازدیدکنندگان احساس می شود و برطرف شدن این خواسته میتواند یک مکان عمومی را برای مخاطبان خود نسبت به دیگر اماکن خاص ، متمایز و به یاد ماندنی سازد.

 

 

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر