در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

970715 esfahan expo for webیکی از مهمترین رخداد های نمایشی در حوزه های کسب و کار نمایشگاه هایی است که متناسب با هر حوزه در شهر های مختلف بر گزار می شود و برگزاری نمایشگاه های صنعت ساختمان و معرفی آخرین دستاورد های این حوزه همواره مورد توجه شرکت کنندگان می باشد. گروه آمن به عنوان نماینده رسمی HDL در استان اصفهان در آخرین نمایشگاه برگزار شده در این استان اقدام به نمایش محصولات و راهکار های برند نموده است که با استقبال گرم شرکت کنندگان روبرو شده است. اگر چه به دلیل مشکلات اقتصادی کنونی بسیاری از شرکت های معتبر در این حوزه از شرکت در نمایشگاه امتناع نمودند با این حال مثل همیشه شرکت HDL و نمایندگان آن با اقتدار در نمایشگاه ظاهر شده و محصولات خود را به بازدید کنندگان عرضه نمودند.
این نمایشگاه از تاریخ 11 الی 14 مهر ماه در شهر اصفهان برگزار شد و نتایج مطلوبی را به همراه داشت که این موضوع را به زودی به اطلاع همه همکاران خواهیم رسانید

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر