اخبار

96081557055323حضور  HDL در نمایشگاه طراحی هتلی شهر شانگهای سال 2019

از 25 تا 27 آپریل نمایشگاه سال 2019 طراحی و مهندسی هتلی در شهر شانگهای و در مرکز 

نمایشگاهی جدید این شهر برگزار گردید.

HDL نیز به عنوان شرکتی که در بحث خانه ی هوشمند، ساختمان هوشمند و هتل های هوشمند متخصص است در این نمایشگاه مشارکت نمود و تعدادی از محصولات جدید خود را به نمایش گذاشت.تمرکز این نمایشگاه بر روی فضای تجاری و هتلی، منجر شد تا 7 سالن مانند سالن ساختمان و دکوراسیون، طراحی داخلی، روشنایی نمایشگاه، امکانات لوازم خانگی، سالن تناسب اندام، هتل های هوشمند، متریال های ساختمان های سبز، پارچه و لباس بوده است .بیش از 3000 غرفه دار برای فراهم نمودن خدمات متفاوت برای هتل ها فضاهای تجاری و ساخت و ساز در این نمایشگاه گرد هم آمدند.در این نمایشگاه، علاوه بر طراحی های تازه و جدید غرفه ها ، محصولاتی نظیر تاچ پنل S57، پنل های سری Tile و Prism که HDL  در این نمایشگاه به نمایش گذاشت، بازدیدکنندگان بسیاری را به این غرفه جذب کرد.تاچ پنل S57تاچ پنل های S57 دارای دو ورژن معمولی و ورژن هتلی طراحی شده است. ورژن هتلی این تاچ پنل در این نمایشگاه به صورت اختصاصی برای هتل ها و صنعت هتلداری عرضه گردیده است. تنها با یک پنل، کاربر می تواند به سادگی تجهیزات الکتریکی و تمامی وسایل داخل اتاق های مهمان را کنترل نمایند. مانند روشنایی، تهویه مطبوع، پرده، موسیقی و غیره...تاچ پنل S57 (ورژن هتلی) با داشتن فضای کاربری بصری زیبا و چشم انداز مختصر، می تواند باعث آپکرید شدن تصورات ما از فضای یک هتل شود.
کلید های سری Tileپنل های سری Tile به داشتن مدل های متنوع پافشاری میکند. مدل هایی مانند پنل دکمه ایريال پنل چند منظوره ی OLED، پنل دارای سوکتو درگاه USB و پنل دارای دکمه اضطراری.تمامی این مدل ها می توانند مطابق با نیاز کاربر یا یکدیگر ترکیب شوند.پنل های سری Prismپنل های سری Prism به دو استایل متفاوت تقسیم میشوند. کلید های Prism Pro  و Prism Lite. پنل های Prism Lite راهی بسیار آسان برای کنترل سیستم روشنایی، پرده، سناریو ها و غیره فراهم میکند. این کلید با طراحی ظاهری زیبا و ساده، تزئین دیوار با نمای منحصر به فرد خود این کلید را به یک کلید برازنده در طراحی داخلی این روزهای دنیای معماری مبدل کرده است. پنل کنترلی لمسی Prism Pro گران ترین نوع از این سری کلید و یک کلید چند منظوره است. این کلید می تواند کنترل روشنایی، پرده، سناریو ها، موسیقی، تهویه مطبوع، گرمایش از کف و بسیاری از سناریو های جذاب دیگر را از طریق یک فضای بصری زیبا داشته باشد. در کنار تمامی این ویژگی ها به لطف وجود سنسور مجاورت در این کلید، به هنگام نیاز به استفاده از این پنل لمسی، به محض نزدیکی به کلید، صفحه نمایش آن روشن و آماده به فرمان پذیری از کاربر میگردد.
67261557055322به منظور آنکه به بازدیدکنندگان تجربه ی هیجان انگیز یک اتوماسیون هوشمند داده شود، HDL به صورت خاص تجربه  ی حضور در یک فضای هتلی را در این نمایشگاه، شبیه سازی کرد. با ورود به این فضای شبیه سازی شده، بازدید کنندگان می توانند از پنل های دیواری HDL برای کنترل روشنایی، پرده و تهویه مطبوع در داخل آن فضا استفاده نمایند. هیجان انگیزتر آنکه در کنار این پنل های کنترلی و دیواری زیبا، امکان کنترل صوتی در این فضای شبیه سازی شده وجود داشت که نگاه هارا به خود خیره کرده بود.در صنعت هتلداری، HDL تا کنون راهکارهای اتوماسیون بسیاری را در هتل های سرتاسر جهان مهیا کرده است. هتل هایی مانند هتل اکسین شهر آمل / ایران، هتل Morpheus در مراکش، هتل بین المللی O2 در لندن، هتل بزرگ MGM ویتنام، هتل افسانه ای Sofitel شهر Xi’an  چین.راهکار های هتلی HDLراهکار های هتلی HDL نه تنها می توانند عملکرد مدیریتی یک هتل را افزایش دهد بلکه میتواند به مهمانان تجربه آسایشی بکر را هدیه دهد.مود خوش آمد گویی را روشن کنید، سیستم قادر خواهد بود که پرده ها را به صورت اتوماتیک باز نماید، پراغ ها را روشن کند، موسیقی دلپذیری را پخش نماید و به کاربر حس خوشامد گرمی را تقدیم کند. هنگامی که اتاق مهمان خالی باشد، تمامی چراغ ها و سیستم تهویه مطبوع به صورت خودکار خاموش خواهد شد. تجهیزات الکتریکی در حالت stand by قرار میگیرد و هتل میتواند به صورت کامل از تمامی منابع استفاده کند و همزمان هزینه های عملیاتی را کاهش دهد.
98 02 18 نمایشگاه هتلی چین