اخبار

98 08 21 دوره رایگان فروش سایتبرگزاری دوره رایگان فروش
دوره رایگان فروش و آشنایی با سیستم های هوشمند در دفتر مرکزی برند HDL در ایران
تاکنون پیش آمده است که در بین پیشکسوتان و پیشتازان عرصه صنعت ساختمان با عبارت هوشمند سازی برخورده باشید و همیشه این سوال برای شما ایجاد شده باشد که دقیقاً منظور از هوشمند سازی چیست؟ چطور یک خانه هوشمند می شود؟ و اساساً یک خانه هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟؟98 07 13 Qazvin Exhib 4 siteبرند هوشمند HDL با شرکت در نمایشگاه های صنعت ساختمان در سرتاسر کشور همواره از برند های هوشمند در این صنعت بوده است. بعد از پشت سر گذاشتن نمایشگاه های موفقی نظیر نمایشگاه صنعت ساختمان استان تهران سال 98 ، نمایشگاه ساختمان های مارکدار و همایش معماران و سازندگان، این بار برند هوشمند HDL در نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین میزبان مردمان عزیز این استان و افراد سرشناسی در این صنعت بوده است.
بازدید کنندگان مشتاق برای دانستن هرچه بیشتر در خصوص خانه هوشمند در این غرفه حضور داشتند و از پنل های هوشمند، آینه هوشمند، ماژول های کنترلی هوشمند در این نمایشگاه بازدید کردند و توانستند از نزدیک تجربه ی کار با محصولات هوشمند این برند را داشته باشند.
افردا سرشناسی همچون اعضای فنی حرفه ای استان قزوین، سفیر کشور بوسنی و هرزگوین، استاندار استان قزوین در غرفه ی هوشمند برند HDL حضور داشتند.

 

 

 

 

 

20190929 100040 ششمین نمایشگاه ساختمان های مارکدار و گردهمایی و سازندگان و معماران با حضور برند های بزرگ در صنعت ساختمان در مهر ماه 1398 برگزار گردید.
در این نمایشگاه که در سالن اجلاس سران در استان تهران برگزار گردید، شاهد استقبال بهترین های صنعت ساختمان بودیم.

 

 

 

 

 

 


98 07 03 IBBI گرد همایی سازندگان و معماران به نام کشور ایران، در نمایشگاه ساختمان های مارکدار - iBBi

دفتر مرکزی برند HDL به همراه نمایندگی انحصاری استان تهران به سیاق سال گذشته، امسال نیز در این گردهمایی حضور خواهد داشت.غرفه ی برند HDL به منظور عرضه ی تجهیزات جدید هوشمند و ارائه راهکارهای  لوکس و مرفه در این نمایشگاه منتظر حضور یکایک شما عزیزان می باشد.InterContinentalLondon TheO2 5xternal meitu 2برای یک هتل خلق تجربه ای خاطره انگیز برای مهمانانش بسیار حائز اهمیت است.برای یک هتل خلق تجربه ای خاطره انگیز برای مهمانانش بسیار حائز اهمیت است.هر المانی از اتاق مهمانان باید تجلی گر راحتی، آسایش و شکوه باشد. این سه المان اساسی نقش بسیار مهم تری از هرآنچه در آن اتاق لمس می شود را ایفا میکند.برای اطمینان از آتکه مهمانان هتل آرورا، احساس حضور در یک هتل 5 ستاره را داشته باشند، تیم مدیریتی آرورا با نمایندگی برند HDL در انگلستان و بخش اتوماسیون هتل ارتباط برقرار کردند.

 

 

 

IMG 46072.jpg05246نمایشگاه صنعت ساختمان، گردهمایی از خدمات و محصولاتی است که در صنعت ساختمان سازی کشور استفاده می شود. در این نمایشگاه تلاش بر آن شده تا تمامی شرکت ها و موسسات دست اندر کار در این صنعت برای رفع نیاز سازندگان و ارائه خدمات گرد هم آیند.
در این میان و در خوزه بحث هوشمند سازی، شرکت HDL هم به عنوان یکی از پیشتازان در این زمینه به سیاق هر سال در نوزدهمین دوره از این نمایشگاه شرکت نمود.

 

 

 

HDL در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان تهران
98 05 04 اطلاعیه نمایشگاه صنعت ساختمان تهران low


به اطلاع می رساند
 همچون سنوات گذشته شرکت مهندسی هوشمند پارس به عنوان دفتر مرکزیHDL  در ایران و با هدف معرفی آخرین تکنولوژی های صنعت هوشمند سازی ساختمان با معرفی برند جدید این شرکت با نام تجاری Berxy  در نمایشگاه صنعت ساختمان سال 1398 تهران حضور خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

IMG 1387برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان در استان گیلان

نمایشگاه صنعت ساختمان گیلان با حضور پرشور فعالان عرصه ساخت و ساز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان برگزار گردید. غرفه برند  HDL توسط شرکت مهندسی الماس سبز (نمایندگی انحصاری برند HDL در استان سرسبز گیلان) دایر گردید. در این غرفه با نمایش جدیدترین سیستم هتلی هوشمند، به ویژه دستیار صوتی الکسا در نمایشگاه، باعث حضور طیف وسیعی از بازدید کنندگان در غرفه HDL گردید که از جمله میتوان به حضور اعضای هیئت رئیسه نظام مهندس استان گیلان و اعضای شرکت توزیع و مخابرات این استان و همچنین اعضای شورای کلان شهر رشت در غرفه  HDL  اشاره نمود.