درباره ما

امروزه تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و کارآمد از عوامل کلیدی و انکارناپذیر در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشور محسوب می گردد و هر نوع سرمایه گذاری کلان در بخشهای مختلف اقتصادی نیازمند به برنامه ریزی و سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی و توسعه منابع این نیرو میباشد. سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از سازمان‌های وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی است که از ادغام سه نهاد آموزشی در سال ۱۳۵۹ و به منظور ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تشکیل گردیده است. این سازمان که فراگیرترین دستگاه آموزشی کشور در این زمینه می باشد می کوشد در حیطه وظایف خود دستیابی به هدفهای تعیین شده در قانون اساسی را ممکن سازد و تا رفع نیاز بازار کار، فعالیتهای خود را توسعه دهد و در عین حال بر جنبه کیفی آن نیز تاکید داشته، سعی می نماید مهارت شاغلین را با تکنولوژی روز همگام سازد. سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جمهوری اسلامی ایران با ایجاد زمینه های لازم برای تعلیم و تربیت جوانان و نوجوانان مستعد و علاقمند به حرفه آموزی، بازآموزی، ارتقاء مهارت شغلی در سطوح مختلف مهارتی، تربیت مدیران و سرپرستان، تربیت مربیان متخصص و ورزیده از طریق ایجاد مراکز فنی و حرفه ای ویژه برادران و خواهران، مراکز کارآموزی تکمیل مهارت و تخصص های ویژه، مرکز تربیت مربی، مراکز جوار کارخانجات فعالیت می نماید.


شرکت هوشمند پارس به عنوان یکی از قدیمی ترین متولیان صنعت هوشمند سازی ساختمان با توجه به تجربه و تخصصی موجود بر خود ضروری دید تا علم سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان و BMS را براساس پرتوکل های استاندارد در جامع ترویج دهد تا علاوه بر افزایش افزایش سطح دانش فنی و  توانمند سازی مهارتی در نیروی انسانی ، این صنعت را بر اساس استادارد های اصولی در کشور پایه گذاری نماید.
در این راستای بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و شرکت هوشمند پارس تهران جهت آموزش نیروهای خبره و کارآزموده در زمینه سیستم های اتوماسیون و هوشمند ساختمان با برند HDL تفاهم نامه همکاری در دی ماه 1394 منعقد گردیده است که پیش از این دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در سایر شهرستان ها نظیر مشهد ، قزوین و ... برگزار گردیده است.


پس از عقد تفاهم نامه مابین شرکت پارس و سازمان فنی و حرفه ای و تجهیز فنی و حرفه ای مشیریه به سیستم مدیریت هوشمند HDL و آماده سازی تجهیزات هوشمند کارگاه آموزشی ، مراسم افتتاح «نخستین مرکز آموزش مهارت حرفه ای هوشمندسازی ساختمان» صبح روز 2 اسفندماه 1395 با حضور« مجید طهرانیان» مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ،«حمیدرضا احمدی» مدیرعامل شرکت مهندسی هوشمند پارس و سرمایه گذار بخش خصوصی و اصحاب رسانه در مرکز فنی و حرفه ای مشیریه تهران برگزار گردید و از آن پس دوره های فنی سیستم هوشمند به صورت کاملا رایگان در این مکان برگزار میگردد.

 

برای اطلاع از دوره های جدید و ثبت نام و برای دیدن تصاویر افتتاحیه کلیک کنید.