درباره ما

شرکت HDL در سال 1985 و در شهر گوانگجو چین تاسیس شد و در حال حاضر به عنوان یک شرکت بین المللی در زمینه اتوماسیون ساختمان شناخته می شود. محصولات این شرکت در زمینه هوشمند سازی ساختمان و سامانه های مدیریت جامع انرژی در دو دسته بیسیم و باسیم تولید می شود که به کاربران و مشتریان قدرت انتخاب بالایی می دهد.


جایگاه بین المللی HDL


international conectivityاین شرکت با داشتن دفاتری در دبی، اسلو، لندن ، تهران و نیز نمایندگانی در 88 کشور دنیا ، 1200 عامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا به عنوان یک شرکت بین المللی شناخته می شود و با هدف اطمینان از ارائه خدمات به موقع به مشتریان خود در صدد گسترش این شبکه نمایندگی می باشد.
به عنوان بخشی از تعهد شرکت HDL به جهانیان، پشتیبانی و تولید محصولات در زمینه هوشمند سازی ساختمان با هدف رشد پایدار و ذخیره سازی پایدار منابع انرژی همواره سرلوحه کار این شرکت قرار گرفته است. ایجاد هماهنگی میان اقتصاد و نیاز در HDL همیشه به عنوان اصلی اساسی در نظر گرفته می شود که همزمان با خلق محصولات ویژه امکان ارتقاء سطوح زندگی، کاهش مصرف انرژی و افزایش سطح رفاه و امنیت را دارا می باشد.
گستره وسیع محصولات HDL این شرکت را قادر می سازد تا در تمام زمینه های هوشمند سازی ساختمان فعالیت داشته باشد که نگاهی به رزومه و مشتریان این شرکت و کاربری های متفاوت ساختمان هایی که از محصولات HDL استفاده نموده اند از قبیل هتل ها، ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، موزه ها، فرودگاه ها و ترمینال های مسافربری و ... موید این مدعا می باشد.
استفاده از راهکار های هوشمند HDL بیش از استفاده از یک محصول می باشد. این امر سرمایه گذاری برای آینده است.

 

 

 

دستاوردها و موفقیت های بین المللی:


شرکت HDL در طی 30 سال گذشته و بر اساس برنامه ریزی های مدون به رشدی ویژه در بازار سازندگان تجهیزات هوشمند ساختمان رسیده است که در ادامه برخی از این استراتژی ها و دست آورد ها معرفی می شوند.
استراتژی کلان و نقشه راه کسب و کاری HDL
شرکت HDL در ابتدای کار با پروتکل داخلی Buspro محصولات خود را تولید نمود و با گسترش بازار این شرکت به اروپا در سال های 2004 به بعد شروع به تولید محصولات خود تحت پروتکل KNX کرد. در اوایل سال های 2010 میلادی این شرکت با تولید محصولات اولیه خود در زمینه سیستم های وایرلس قدم در راه تولید محصولات بیسیم نمود. آنچه مبرهن است با توجه به قدمت پروتکل Buspro حجم معاملات در این عرصه بسیار پر رنگ تر می باشد.
طبق اعلام شرکت HDL سهم بازار محصولات KNX این شرکت تقریبا برابر 30 درصد تولیدات این شرکت می باشد که بیشترین سهم فروش آن مربوط به اروپا و اقیانوسیه است.
روند روبه رشد در بازار IOT و گسترش محصولات در این بخش منجر شده است شرکت HDL نیز با هدف ورود به بازار IOT و پیوستن به بزرگان پیشگام در این صنعت با بکارگیری مشاوران ویژه اقدام به تولید محصولات در این زمینه بنماید که از اولین نمونه های آزمایشی در نمایشگاه های بین المللی رونمایی شده است. به عنوان مثال همکاری شرکت HDL با شرکت Midea منجر به تولید تجهیزات و لوازم خانگی با قابلیت کنترل مستقیم از طریق ابر سیستم هوشمند گردید.
 

222

همکاری شرکت HDL و NAO در مدیریت سیستم هوشمند توسط ربات های هوشمند

همچنین با همکاری شرکت NAO امکان کنترل سیستم هوشمند HDL از طریق رباط های خانگی میسر شده است که تصاویر این موضوع در ادامه آورده شده است.

 

 

 

 

 

 

همکاری شرکت HDL و Midea در تولید لوازم خانگی هوشمند
11

فعالیت های این چنین و نیز طیف گسترده شرکت های همکار HDL که در ادامه معرفی می شوند نشان دهنده روند رو به رشد و سریع شرکت HDL در بازار سیستم هوشمند ساختمان می شود. همچنین قدرت HDL به عنوان تنها برندی که محصولات خود را در سه رسته مختلف تولید می کند موید این موضوع می باشد.
دیگر نمونه همکاری شرکت HDL با شرکت های فعال در حوزه IOT را می توان همکاری این شرکت با شرکت Energy Cloud پرتقال دانست که منجر به ایجاد سیستم های مدیریتی کلان با قابلیت تعمیم به شهر و کشور شده است. با استفاده از نرم فزار های تحت سرور های Cloud این امکان فراهم شده است که مشتریان دو شرکت بتوانند نقاط مختلف شهری یا کشوری را به صورت لحظه ای و آنلاین رصد نموده و مشکلات و رخداد ها را بررسی و برای رفع آن چاره اندیشی نمایند.

 

 

 

 

 

 


 

111

نمایش لحظه ای رخداد ها هر ساختمان در داشبورد نرم افزار های هوشمند


از این رو می توان استراتژی کلان HDL جهت رسیدن به بازار های بزرگ جهانی را در ارتباط با سایر شرکت های معتبر بین المللی همزمان با گسترش سبد کالای هوشمند خود در راستای رسیدن. به اهداف شهر های هوشمند و شبکه های هوشمند بین المللی دانست که شروع آن به صورت رسمی از اوایل سال 2010 بوده است.
آنچه برای آینده شرکت HDL پیش بینی می شود رشدی انفجاری است که ناشی از عملکرد دفتر مرکزی با توجه به روابط ایجاد شده و همچنین فعالیت دفاتر این شرکت در سایر نقاط جهان می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر همگام سازی بازار هر منطقه با اهداف آتی HDL است.
شرکت HDL با بیش از 80 دفتر نمایندگی مرکزی در کشور های مختلف دنیا امور بازاریابی هر کشور را به نمایندگان کشور ها سپرده است که با توجه به شناخت کافی از بازار و خلق و خوی و فرهنگ هر کشور نسبت به شناسایی بازار و فروش اقدام می نمایند.