درباره ما

شرکت هوشمند پارس افتخار دارد بعنوان ارائه دهنده خدماتی همچون مشاوره ، طراحی ، نظارت بر اجرای زیر ساخت ، تامین تجهیزات سیستم هوشمند ، اجرای سیستم هوشمند و در نهایت گارانتی و وارانتی سیستم های هوشمند سالیان متمادی در هریک از زمینه های مذکور نه تنها در تهران بلکه بعنوان پشتیبان در تمامی شهرهای تحت پوشش خود در کنار نمایندگان خود حضور فعال داشته و توانسته است با انجام به موقع و با کیفیت بالا ، رضایت کارفرمایان محترم را جلب و بعنوان نیرویی کارآمد در خدمت شکوفایی این مرز و بوم گام بردارد. این شرکت با داشتن بیش از 20 نماینده فعال در سرتاسر میهن عزیزمان توانسته است در بسیاری از پروژه های بزرگ کشور شرکت فعال داشته باشد. پروژه هایی همچون ساختمان مرکزی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران (برج پارس) در تهران ، برج های مسکونی 600 واحدی دانا (کیش) ، مشاور سیستم های هوشمند شرکت پدیده ( درمشهد مقدس ) و ... دلایلی محکم جهت توان اجرایی و فنی و مهندسی بالای شرکت مهندسی هوشمند پارس می باشد. امید است شرکت مهندسی هوشمند پارس توفیق ارائه خدمت در این ساختمان را نیز بدست آورد تا برگ زرین دیگری بنام این شرکت در راستای خدمترسانی هرچه بهتر به هم میهنان عزیزمان ثبت گردد.Service 2


ساختار اجرایی
با توجه به گستره عملکرد خدمات قابل عرضه توسط شرکت مهندسی هوشمند پارس در هریک از زمینه های مشاوره و طراحی ، نظارت و اجرا ، گارانتی و پشتیبانی ، فروش و بازرگانی ، نیاز است تا هریک از این بخشها درقالب دپارتمانی با همین نام تشکیل گردد و جهت ساماندهی و بالا بردن کیفیت کار لازم است تا هریک از دپارتمانهای فوق از نیروهای کارآمد و مجرب بهره مند شود تا با قدرتمند شدن هریک از این دپارتمانها و از نتیجه فعالیت مشترک هریک از اعضا بتوان خروجی مطلوب با کیفیت بالای فنی و بازرگانی را به کارفرمایان محترم ارائه نمود و نظر ایشان را جلب نمود.
شرکت مهندسی هوشمند پارس با بهره گیری از کادر مجرب و نیز تفکیک مسئولیتها در هریک از دپارتمانهای فروش و بازاریابی ، طراحی و مشاوره ، اجرا و نظارت و در نهایت گارانتی و خدمات پس از فروش توانسته است به بهترین نحو تمامی خدمات مورد نیاز کارفرمایان را برآورده ساخته و انتظارات ایشان را به نحو شایانی جامع عمل پوشانده است تا جاییکه چندین لوح تقدیر و سپاس از هریک از کارفرمایان جهت اجرای صحیح و سریع خدمات مورد نظر در هریک از دپارتمانهای موجود در شرکت را دریافت نموده است. شرکت مهندسی هوشمند پارس از اینکه توانسته است به یکی از بزرگترین اهداف خود که همانا مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع می باشد را با خدمات ارزنده خود دست یافته و از این بابت قدر دان لطف حق تعالی و زحمات کارمندان خدوم این شرکت می باشد.
نیروی انسانی
دفتر مرکزی HDL در ایران با بیش از 25 نفر پرسنل رسمی امور جاری برند HDL در ایران شامل بازرگانی، فروش، خدمات پس از فروش، گارانتی، اجرا، آموزش، تحقیق و توسعه و تبلیغات را به عهده دارند.
تیم فروش و طراحی
این تیم متشکل از یروی زبده و کار آزموده با مدارج علمی کارشناسی و ارشد در حوزه های مرتبط می باشد که با هدف ارائه خدمات فروش محصولات، تبلیغات و بازاریابی، طراحی و مشاوره تشکیل شده اند. تیم طراحی به عنوان یکی از زیر شاخه های تیم فروش و با نظارت تیم فنی مشغول به طراحی و ارائه راهکار های هوشمند به مشتریان و همکاران می باشد.
انتشار اخبار، اطلاعات و رویداد های HDL بر عهده تیم تبلیغات و مارکتینگ HDL IRAN می باشد که از دو نیروی مقیم و چندین نیروی غیر مقیم در شرکت تشکیل شده است
برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با سیستم های هوشمند و فروش آن نیز جزء وظایفی است که در تیم فروش پیگیری و انجام می شود
تیم فنی
شاکله تیم فنی HDL بر اساس دانش برق قرار داده شده است و تمامی کارمندان این بخش دارای مدارج عالی تحصیلی در زمینه برق می باشند. در این بخش پرسنل با مدارج کارشناسی، کارشناسی ارشد و در راس گروه دکتری برق گرایش کنترل وجود دارد. در حال حاضر این تیم متشکل از 5 پرسنل اصلی است
وجود پرسنل خبره در بحث الکترونیک در حوزه تعمیرات و تحقیق و توسعه منجر به ارائه خدمات سریع فنی به مشتریان شده است و بنیه علمی گروه فنی را تقویت می نماید. تجهیزات و ابزار های حرفه ای الکترونیک در بخش فنی این قدرت را به فنی می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات الکترونیکی موجود را مرتفع ساخته و نیاز مشتریان به خدمات سریع پس از فروش را تامین نماید.
برگزاری دوره های آموزشی فنی و ارتقاء سطح فنی دانشجویان از دیگر مواردی است که در شرح وظایف این گروه گنجانده شده است.
 تیم کنترل پروژه
قبل از آنکه پروژه ای به مرحله اجرا برسد، نیاز است تمامی موارد پروژه از نظر فنی، زیر ساخت های اجرا و مالی مرتبا در طول پیشرفت پروژه بررسی و کنترل شود. این وظیفه در این شرکت بر عهده تیم کنترل پروژه و سه نیروی فعال آن قرار داده شده است که هر یک سال ها تجربه اجرا و نظارت بر پروژه ها را دارند.
آنچه مبرهن است نظارت بر تیم اجرا و در نهایت بررسی کیفیت اجرا و انطباق آن با سیاست های کلی شرکت و کسب رضایت مندی مشتریان از وظایف این گروه می باشد
تیم اجرا
حضور 7 نفری پرسنل خبره به عنوان مسئولین پروژه ها که عمل سرپرستی اجرای پروژه ها را در دست دارند از جمله ویژگی های تیم اجرای این شرکت است. از این رو تیم اجرا با توجه به ابعاد پروژه نیاز مند نیرو های اجرای جزء خواهد بود که متناسب با هر پروژه تعیین و اعزام می شود.

برای مشاهده اطلاعات نمایندگان و همکاران ما در سراسر ایران کلیک کنید.طراحی و مشاوره
شرکت مهندسی هوشمند پارس با هدف پیاده سازی صحیح طرح های هوشمند سازی و با نگرش صحیح نسبت به ارائه راهکار های مناسب در راستای نیاز های واقعی ساختمان ها، واحدی را تحت عنوان واحد طراحی راه اندازی نموده است که به صورت مشترک تحت نظر واحد های فنی و فروش شرکت عمل می نماید. نظارت واحد های فروش و فنی بر عملکرد این واحد باعث می گردد طرح های ارائه شده از نظر فنی و فروشی کاملا با نیاز های موجود تطابق داشته باشد. طراحی های انجام شده توسط این شرکت در راستای تهیه لیست قطعات مورد نیاز و طرح توجیهی همواره برای تمامی همکاران و مشتریان به صورت رایگان انجام شده و خواهد شد و این موضوع به عنوان اصلی در شرکت مهندسی هوشمند پارس همواره رعایت شده است
ارائه راه کار های هوشمند قطعا نیاز مند اطلاعات اولیه است که بر اساس آن طراحی صورت می پذیرد، گاها عدم وجود نقشه های اولیه و صحیح نیاز به بازدید از پروژه ها را الزامی می سازد که به عنوان یکی از خدمات این شرکت می توان از این مورد نیز یاد برد. بازدید اولیه با هدف کسب اطلاعات لازم جهت تهیه پروپوزال ها و طرح های اولیه سیستم هوشمند یکی از اقداماتی است که توسط تیم طراحی و فروش شرکت مهندسی هوشمند پارس و نیز نمایندگان آن در سراسر نقاط میهن عزیزمان انجام می شود
 تامین قطعات
این دفتر با توجه به اخذ نامه نمایندگی از چندین شرکت معتبر بین المللی و نیز ارتباط با سایر شرکت هایی که پیش از این به عنوان شرکای تجاری HDL معرفی شده اند این قدرت را دارد که در زمینه های مختلف هوشمند سازی ساختمان نسبت به تهیه و تامین قطعات مورد نیاز پروژه ها اقدام نماید. علاوه بر قطعات تولیدی شرکت HDL ، بیش از 30 شرکت فعال دیگر در زمینه هوشمند سازی نیز قطعاتی را تولید می کنند که به منظور تکمیل و بهینه سازی راهکار های هوشمند سازی ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
همچنین در داخل کشور به دلیل همکاری گسترده شرکت مهندسی هوشمند پارس با سایر شرکت های تولید کننده داخل این شرکت قادر به تامین تجهیزات داخلی با قیمت های مناسب و ویژه می باشد. این روابط بر اساس سال ها فعالیت و همکاری سالم و دقیق شرکت پارس با سایر تولید کنندگان داخلی در عرصه های مختلف بوجود آمده است که می تواند در ادامه کار موجبات تحکیم و دسترسی سریع به نیاز های احتمالی را مرتفع سازد
اجرا
آنچه کار هر شرکت و پیمانکاری را به عرصه وجود می کشاند و نماینده نحوه عملکرد هر شرکت است ماحصل اجرای پروژه و چگونگی آن است. از این رو و با هدف مدیریت دقیق نیرو های انسانی در راستای کاهش هزینه های اجرا ، شرکت مهندسی هوشمند پارس علاوه بر راه اندازی دپارتمان اجرا، دپارتمان های فنی و کنترل پروژه خود را به موازات فعالیت های اجرایی راه اندازی نموده است.
کنترل فرایند های اجرا و همگام بودن آن با سیاست های شرکت به منظور رعایت نظم امور و کیفیت اجرا امری است که تیم کنترل پروژه شرکت بر عهده دارد و همواره عملکرد تیم اجرا را بر اساس شرایط و انضباط موجود سنجیده و با معیار ها و استاندارد های داخلی و خارجی تمیز می دهد تا در نهایت اجرا پروژه ها با سرعت هر چه تمام تر و بدور از هرگونه اختلال پیش رود.
تیم فنی نیز با دانشی دقیق به منظور حمایت فنی تیم اجرا در اجرای پروژه ها همواره کنار این تیم وجود دارد و مشکلات فنی احتمالی را بررسی و رفع می نماید. این تیم علاوه بر مدیریت تیم اجرای استان تهران پشتیبانی تیم های شهرستان ها را نیز بر عهده دارد.
دفتر مرکزی HDL در ایران با بیش از 40 دفتر نمایندگی و همکاری و متجاوز از 150 نیروی فنی کار آزموده در سراسر ایران آماده اجرای پروژه های هوشمند سازی مباشد که می تواند به عنوان بخشی از فعالیت ها و خدمات قابل ارائه به آن اشاره نمود.
آموزش
1111111111تکلیف هر ایرانی است که برای آبادانی کشور عزیزمان تلاش نماید و از هر گونه خدمتی دریغ نورزد. گسترش فرهنگ استفاده و پیاده سازی سیستم های هوشمند ساختمان همواره به عنوان یکی از اهداف اصلی این شرکت مورد توجه بوده است به گونه ای که از ابتدای فعالیت این شرکت و بس از رسیدن به ثبات نسبی در همان ماه های اولیه تاسیس، اولین دوره های آموزشی برگزار شده است. قطعا ترویج فرهنگ استفاده صحیح از امکانات و نیز نحوه بکارگیری تجهیزات در یک ساختمان به منظور رسیدن به بهترین نتیجه و آینده ای روشن در گرو آموزش صحیح می باشد. در طی این سال ها همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی آموزشی و تربیت بیش از 1000 نفر نیروی متخصص موید عملکرد این شرکت در بخش آموزش می باشد. سازمان فنی و حرفه ای ایران، سازمان مجتمع فنی تهران، مرکز تربیت مربی سازمان فنی و حرفه ای، مرکز آموزشی خانه عمران و بسیاری فضای دیگر از جمله محل هایی بوده اند که تا کنون از خدمات آموزشی این شرکت به صورت رایگان بهره برده اند.
از این رو این شرکت آماده است به منظور گسترش همکاری ها در زمینه هوشمند سازی ساختمان و با هدف آشنایی مهندسین با دانش صحیح هوشمند سازی خدمات خود را در حوزه آموزش بر اساس شرایط و امکانات موجود شرکت گسترش دهد.
با همکاری شرکت پارس از سال 1392 تا کنون با سازمان تربیت مربی کرج که وظیفه تربیت مربیان سازمان فنی و حرفه ای ایران را بر عهده دارد تاکنون بیش از 200 نفر از مربیان با سیستم هوشمند و نحوه بکار گیری آن آشنا شده اند

راه اندازی مرکز آموزش HDL در سازمان فنی و حرفه ای ایران با هدف آموزش رایگان نیرو های متخصص بومی از دیگر اقداماتی بوده است که توسط شرکت HDL در ایران رخ داده است. بر اساس تلاش HDL و سازمان فنی و حرفه ای ایران سیلابس های بین المللی آموزش تدوین شد که در نهایت منجر به دریافت کد شایستگی آموزش به شماره 3113-05-013-1 گردید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

با توجه به واردات تجهیزات مرتبط با سیستم های هوشمند ساختمان ، اولین نکته ای که در زمان تهیه محصول مد نظر مشتریان است بحث گارانتی و نحوه خدمات پس از فروش هر شرکت و محصول است که می بایست به آن اهمیت داده شده و در نهایت نگرانی های آینده مشتری را مرتفع سازد. به همین دلیل شرکت مهندسی هوشمند پارس در زیر مجموعه دپارتمان فنی خود اقدام به راه اندازی تیم فنی و گارانتی نموده است که با همکاری تیم اجرا امور خدمات پس از فروش مشتریان را پیگیری می نمایند. تجهیزات ارائه شده توسط این شرکت دارای 18 ماه وارانتی(تعویض قطعه) می باشد که آسودگی خاطر را تقدیم مصرف کنندگان می نماید.