در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

base طرح پایه خانه هوشمند بر اساس حداقل امکانات ممکن در نظر گرفته شده است. این امکانات می تواند بر اساس نیاز متفاوت باشد ولی آنچه بر اساس تجربه ثابت شده است کنترل روشنایی و تهویه مطبوع غالبا به عنوان سیستم های هوشمند پایه در ساختمان در نظر گرفته می شود.


 

 طرح های پایه غالبا توسط مشتریانی انتخاب می شود که یا امکانات زیادی از سیستم هوشمند نمی خواهند و یا به سیستم هوشمند همچنان اطمینان لازم و کافی را ندارند. همچنین دلیل دیگری که مشتریان این طرح را انتخاب می نمایند کاهش هزینه های ساخت می باشد.معمولا در این مرحله سیستم هوشمند روشنایی ساختمان با ساده ترین امکانات مورد نظر قرار می گیرد. چراغ ها به صورت خاموش و روشن کنترل می شوند و تعداد کلید های هوشمند استفاده شده بسبار کم می باشد. در این طرح ها معمولا از کلید های سنتی با عملکرد هوشمند به منظور کاهش هزینه استفاده می شود .

مرحله بعدی سیستم هوشمند در طرح پایه با افزودن خطوط روشنایی به صورت دیمر(Dimmer) جهت کنترل شدت روشنایی برخی چراغ ها و یا کنترل سیستم تهویه مطبوع همراه است. در این مرحله در صورتی که سیستم های سرمایشی منزل از نوع کولر آبی یا داکت اسپلیت باشد کمترین هزینه در سیستم هوشمند رقم خواهد خورد و در صورت استفاده از فن کویل یا کولر گازی هزینه کنترل سیستم تهویه در سیستم خانه هوشمند افزایش می یابد. همچنین برخی از مشتریان با کنترل سیستم تهویه یک ناحیه مانند پذیرایی از افزایش هزینه هوشمند سازی جلوگیری می نمایند .همچنین امکان هوشمند سازی بخشی از منزل نیز وجود دارد که گاها توسط مشتریان مورد تقاضا قرار می گیرد ولی به صورت کلی این موضوع به دلیل مشکلات کاربری ناشی از نیمه هوشمند بودن منزل پیشنهاد نمی شود.

کنترل از طریق نرم افزار های هوشمند دیگر انتخابی است که می تواند در اختیار مشتریان در هوشمند سازی ساختمانشان قرار گیرد و دسترسی به امکانات سیستم هوشمند را راحت تر سازد.

نکته ای که توجه به آن خالی از لطف نمی باشد آن است که انتخاب طرح پایه منافاتی با افزایش و ارتقاء سیستم در آینده ندارد. شما می توانید با در نظر گرفتن زیر ساخت های لازم در زمان ساخت، امکان ارتفاء سیستم در آینده را فراهم سازید و مالک نهایی حق انتخاب بدهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با واحد طراحی ما ارتباط برقرار نمایید

خاطر نشان می گردد قیمت گذاری سیستم هوشمند برای خانه های هوشمند بر اساس متر مربع صورت نمی پذیرد و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت اجزای سیستم خانه هوشمند اعلام می گردد

هم اکنون از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

کلیه خدمات دفتر مرکزی HDL در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویژه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر