در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

gold طرح طلایی خانه هوشمند بر اساس بیشترین امکانات ممکن در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است در سیستم هوشمند و امکانات آن هیچ محدودیت و پایانی وجود ندارد از این رو هزینه ها و امکاناتی که در ادامه بررسی می شوند بر اساس تجربیات موجود و پروژه های قبلی در نظر گرفته شده اند و امکان افزایش و کاهش آن و بالطبع افزایش و کاهش قیمت نیز وجود دارد.


 

 همان طور که در صفحه ابتدای سایت در خصوص امکانات طرح طلایی مشاهده فرمودید می توان امکانات سیستم هوشمند را در طرح طلایی به شرح زیر در نظر گرفت:

 • سیستم هوشمند روشنایی
 • سیستم هوشمند تهویه مطبوع شامل سیستم سرمایش و گرمایش هوشمند
 • سیستم هوشمند امنیتی
 • سیستم هوشمند صوتی و تصویری
 • سیستم پرده و جک برقی ویژه پرده های منزل و جک درب پارکینگ
 • سیستم هوشمند آبیاری فضای سبز
 • سیستم اجضار آسانسور
 • سیستم هوشمند ارسال و دریافت SMS
 • کلید های هوشمند
 • سیستم آیفون تصویری هوشمند
 • سیستم های ایمنی هوشمند نظیر سیستم اعلام حریق، اعلام نشت گاز، اعلام نشت آب و ...

با در نظر گرفتن هر یک از قابلیت های فوق می توان تخمین حدودی نسبت به قیمت طرح هوشمند در نظر گرفت. آنچه مسلم است تعداد امکانات و ویژگی هر یک در قیمت نهایی طرح تاثر گذار خواهند بود. همچنین نوع سیستم های استفاده شده در ساختمان بر اساس نوع سازه و اجزای تاسیساتی بکار رفته در آن می تواند در روند قیمت گذاری تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال کنترل سیستم روشنایی می تواند شامل کنترل چراغ های معمولی به صورت on/off، چراغ های قابل تنظیم تحت عنوان Dimable و چراغ های RGB با قابلیت های تنظیم شدت روشنایی و رنگ باشد. با توجه به بهره گیری از هر یک تجهیزات کنترلی ویزه ای متناسب با هر مصرف کننده مورد نیاز می باشد که می تواند قیمت نهایی طرح را تحت الشعاع قرار دهد.

بر اساس تجربه ثابت شده است که افزایش متراژ ساختمان رابطه خطی و مستقیم با افزایش هزینه هوشمند سازی نداشته و هر چه متراژ بنا افزایش یابد هزینه هوشمند سازی نسبت به متراژ کاهش خواهد یافت. خاطر نشان می گردد قیمت گذاری سیستم هوشمند برای خانه های هوشمند بر اساس متر مربع صورت نمی پذیرد و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت اجزای سیستم خانه هوشمند اعلام می گردد

هم اکنون از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

کلیه خدمات دفتر مرکزی HDL در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویژه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر