در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

bronze طرح برنزی مناسب مشتریانی است که می خواهند از نیمی از امکانات سیستم هوشمند برخوردار شوند و این امر به ایشان اجازه انتخاب های بسیاری را خواهد داد که در ادامه بررسی می شود . امکان انتخاب سیستم های مختلف از جمله مزایای طرح برنزی است که نسبت به طرح پایه آن را متمایز می سازد.

 

طرح برنزی علاوه بر طرح پایه می تواند امکانات بیشتری را در اختیار مشتریان قراردهد. در این طرح قالبا سیستم های هوشمند روشنایی و تهویه به همراه کلیدهای هوشمند و نرم افزار کنترلی خانه هوشمند در نظر گرفته شده است و حال نوبت انتخاب گزینه های دیگری است که می تواند پیش رو قرار گیرد از جمله این گزینه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سیستم هوشمند امنیتی
  • سیستم هوشمند صوتی و تصویری
  • سیستم پرده و جک برقی ویژه پرده های منزل و جک درب پارکینگ
  • سیستم هوشمند آبیاری فضای سبز
  • سیستم اجضار آسانسور
  • سیستم هوشمند ارسال و دریافت SMS
  • کلید های هوشمند
  • سیستم آیفون تصویری هوشمند
  • سیستم های ایمنی هوشمند نظیر سیستم اعلام حریق، اعلام نشت گاز، اعلام نشت آب و ...

تمام زیر سیستم های فوق می توانند به صورت موردی یا گروهی انتخاب شوند و افزایش تعداد این زیر سیستم ها می تواند طرح را از مدل برنزی به نقره ای و پس از آن به طلایی تغییر و ارتقاء دهد. سیستم های ارائه شده در بالا همگی به صورت کاملا مجزا از یکدیگر قابل پیاده سازی هستند و این امر قدرت انتخاب شما را افزایش می دهد. پس نگران تداخل سیستم ها و یا پیشنیاز ها آن نباشید . هم اکنون با تماس با واحد طراحی دفتر مرکزی HDL ایران، نیاز خود را مطرح سازید و طرح خود را دریافت کنید.

خاطر نشان می گردد قیمت گذاری سیستم هوشمند برای خانه های هوشمند بر اساس متر مربع صورت نمی پذیرد و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت اجزای سیستم خانه هوشمند اعلام می گردد

هم اکنون از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

کلیه خدمات دفتر مرکزی HDL در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویژه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر