460

عرضه محصولات KNX/EIB با برند معتبر HDL

 knx3پس از سالها تلاش و همت و با رویکرد ایجاد بازار رقابت در اروپا کمپانی HDL چین از 3 سال پیش شروع به تولید و اخذ استاندارها و تائیده های بین المللی و نیز تائیدیه از سازمان KNX اروپا برای محصولات خود نموده است.

با توجه به موجود بودن پروتکل s-bus برای محصولات HDL از زمان شروع فعالیت خود، در حال حاضر با اضافه شدن محصولات با پروتکل KNX این کمپانی دارای دو دسته محصول جداگانه با پروتوکلهای S-BUS و KNX روی محصولات هوشمند می باشد.

بدین وسیله بر آن شدیم تا از پتانسیل های موجود در بازار ایران روی پروتکل KNX استفاده نموده و زمینه ایجاد منافع مشترک را برای تمامی شرکتهای همکار ایجاد کنیم.

با توجه به نوسانات اخیر نرخ ارز در بازار ایران و نیز با در نظر گرفتن قدرت خرید دست اندرکاران و سازندگان در امور صنعت ساختمان برای پروژه های عمرانی/ساختمانی استفاده از تجهیزات تابلویی HDL   روی پروتکل KNX با توجه به قیمت مناسب آنپیشنهاد می گردد که کمک شایانی به ارزانتر تمام شدن هزینه های نهایی پروژه ها خواهد نمود. لذا در این راستا شرکت مهندسی هوشمند پارس پذیرای پیشنهادات همکاری شرکتهای همکار که از پروتکل KNX و یا سایر پروتکل ها  استفاده می کنند می باشد .

امید است با بهره گیری از دانش شما متخصصین گرامی و نیز با قابلیتهای چشمگیر تجهیزات HDL گامی مثبت در جهت فراگیر نمودن مقوله اتوماسیون در صنایع ساختمانی کشورمان برداریم.

جهت کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید

روابط عمومی شرکت مهندسی هوشمند پارس

قالب سایت : تک وب دیزاین