در باره HDL

اين شرکت به صورت خاص محصولات هوشمند سازي ساختمان، هوشمند سازي هتل ها، تجهيزات نورپردازي صحنه را تحت دو پروتکل اصلي HDL Buspro و HDL KNX توليد مي کند. HDL به همراه شبکه اي فعال در سراسر دنيا تلاش دارد با ارائه راه حل هاي نوآورانه همگام بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود شرايط مديريت ، راحتي و آسودگي را در فضاي زندگي افراد ايجاد کند.

در باره هوشمند پارس


شرکت مهندسي هوشمند پارس با هدف ارائه محصولات و خدمات تخصصي کمپاني هاي بزرگ دنيا در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي، راحتي و امنيت استفاده از تجهيزات الکتريکي در ساختمان خدمات خود را از سال 1387 آغاز نموده است.فعاليت هاي اين شرکت به بخشهاي مشاوره، طراحي و نظارت، ارائه تجهيزات، نصب و راه اندازي، آموزش تخصصي و همچنين ارائه راهکارهاي جامع در زمينه هوشمند سازي ساختمانهاي مسکوني ، اداري/تجاري ، درماني سازماندهي گرديده است .

فایل Visio محصولات HDL جهت بکار گیری درطراحی نقشه ها بر روی سایت بارگذاری گردید.جهت دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فایل مخصوص اعضای ویژه سایت می باشد.

دانلود

اخبار اخیر

اخبار اخیر
هر روز یک اتفاق، هر روز یک خبر
 

برآورد هزینه سیستم هوشمند در طرح های زیر برای ساختمان های مسکونی (خانه هوشمند) به صورت تقریب و بر اساس متر مربع زیربنا در نظر گرفته شده است

 

طرح پايه

(تومان/ متر مربع) 20000
کنترل روشنايی
دارای کليد هوشمند
قابليت پياده سازی سناريو
18 ماه گارانتی تعويض

طرح برنز

(تومان/ متر مربع) 40000
کنترل روشنايی
کنترل HVAC
دارای کليد هوشمند
18 ماه گارانتی تعويض

طرح نقره ای

(تومان/ متر مربع) 60000
کنترل روشنايی
کنترل HVAC
کنترل سيستم امنيتی و TV
18 ماه گارانتی تعويض

طرح طلايي

(تومان/ متر مربع) 120000
کنترل روشنايی - HVAC - کليد هوشمند
سيستم امنيتی- نرم افزار - صوتی
کنترل TV- پرده برقی - SMS
18 ماه گارانتی تعويض

هم اکنون از خدمات مشاوره ای رایگان ما بهره مند شوید

کلیه خدمات دفتر مرکزی HDL در راستای انتخاب سیستم هوشمند ویزه خانه هوشمند و ساختمان هوشمند به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما تماس بگیرید